معرفی خیریه حانا

این مرکز از سال ۱۳۸۵ و با شماره ثبت ۲۰۶۳ در قالب یک سازمان مردم نهاد، غیرانتفاعی، غیر سیاسی و غیر دولتی، با هدف ارائه خدمات حمایتی و پشتیبانی از افرادی که بر اثر حادثه دچار آسیب نخاعی شده اند، در قالب و تحت عنوان «انجمن حمایت از بیماران آسیب نخاعی استان اصفهان» فعالیت خود را آغاز نموده است. از سال ۱۳۹۹ با توجه به استانداردها و دستورالعمل‌های استانداری محترم استان اصفهان این مرکز با ایجاد تغییرات در اساسنامه خود به عنوان «خیریه» فعالیت می نماید.
خیریه حمایت از بیماران آسیب نخاعی استان اصفهان در سال ۱۳۹۹ با رویکردی جدید فعالیت های خود را مورد بازبینی قرار داده و با نام اختصاری «حانا» که برگرفته از حروف اول برخی از کلمات نام کامل این مرکز است فعالیت های خود را ادامه می دهد.

حانا تا پایان کنون بیش از ۷۰۰ مددجو را تحت پوشش قرار داده است و به پشتوانه تیم مجرب و بنیانگذارانی دلسوز که خود از افرادی هستند که براثر حادثه دچار آسیب نخاعی شده اند و با آگاهی از مشکلات این قشر از جامعه، همواره طی این سال ها کوشیده است با ارائه خدماتی در حوزه هایی همچون آموزش و مولدسازی، توانبخشی، توانمندسازی و… باعث ارتقاء سطح کیفیت زندگی این قشر از جامعه گردد و شادی و امید را برای آن ها به ارمغان آورد.

در شبکه های مجازی همراه ما باشید